CENTRUM TWORZYW SZTUCZNYCH


Marlon bezbarwny, opal/biały, kolorowe
Materiał stosowany w budownictwie: do zadaszeń obiektów sportowych, ogrodów zimowych, budowy wiat, daszków, świetlików dachowych, a także jako wypełnienie przy montażu okien, drzwi itd. Ze względu na wysoką trwałość, sztywność, proporcjonalnie niską wagę i duży format płyt, jest wykorzystywany w reklamie - głównie przy budowie kasetonów podświetlanych. Aprobata techniczna Instytutu Techniki Budowlanej nr AT-15-3169/2005.

Multiclear bezbarwny, opal/biały, kolorowe
Płyty poliwęglanowe komorowe. Jest to jeden z popularnych materiałów stosowanych w budownictwie. Dzięki swoim doskonałym właściwościom i parametrom, znajduje coraz więcej zastosowań w nowoczesnych instalacjach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Płyty poliwęglanowe świetnie sprawdzają się jako przegrody ścienne lub dachowe zarówno łukowe jak i proste. Można je stosowa do zadaszeń obiektów sportowych, ogrodów zimowych, przy budowie wiat, daszków, świetlików i wielu innych. Dodatkowo są to płyty o wysokiej twardości i stosunkowo niskiej wadze, więc coraz cześciej znajdują zastosowanie w reklamie (kasetony podświetlane i inne).

Quinn SPC bezbarwny, opal/biały,
Łączy w sobie przezroczystość tradycyjnego szkła z wyjątkową odpornością na uderzenia. Lekka, wytrzymała płyta o dobrych właściwościach izolacyjnych, idealnie nadająca się do stosowania w pokryciach dachowych, okładzinach, oszkleniach, a także do innych celów w budownictwie, rolnictwie, reklamie i przemyśle oraz do samodzielnego wykonywania różnego rodzaju konstrukcji. Płyty są łatwe w obróbce i montażu, niezwykle odporne na uderzenia oraz na ekstremalne warunki pogodowe. Jedną z ich najważniejszych cech są doskonałe właściwosci izolacyjne. Program płyt oferuje rozwiązania do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są to arkusze o niskim cieżarze, łatwe w transporcie, obróbce i montażu. Mają doskonałe właściwości optyczne i atrakcyjny wygląd, a dostępne są w różnych kolorach, w wersji przezroczystej i półprzezroczystej.

AKYVER bezbarwny, opal/biały,
Przezroczyste płyty z poliwęglanu komorowego.

Panele elewacyjne z PC Rodeca
Panele elewacyjne z poliwęglanu komorowego są modyfikacją tradycyjnych płyt komorowych. Ukształtowane są w formie zamków i zatrzasków, umożliwiających łączenie paneli bez dodatkowych elementów. Pozwala to na znaczne uproszczenie montażu, poprawę funkcjonalności przeszkleń i estetyki. Panele poliwęglanowe Rodeca to idealne rozwiązania w przypadku przeszkleń ścian i dachów. Doskonałe właściwości płyt Rodeca pozwalają na używanie płyt i paneli poliwęglanowych nawet w najmniej korzystnych warunkach atmosferycznych. Panele posiadają te same zalety co płyty komorowe.
 
Akcesoria do płyt z poliwęglanu komorowego.
   
Profil łączący - H, AProfil zamykający - F,  Profil zamykający - U,
taśma filtrująca uszczelniająca, Taśma zabezpieczające do poliwęglanu komorowego, pełne, paroprzepuszczalne o różnych szerokościach w zależności od głębokości płyty,  taśma pełna uszczelniająca Taśma zabezpieczające do poliwęglanu komorowego, pełne, paroprzepuszczalne o różnych szerokościach w zależności od głębokości płyty.
Uszczelka dolna, Uszczelka z kauczuku syntetycznego EPDM, Akcesoria do PC Uszczelka uniwersalna - L , Uszczelka z kauczuku syntetycznego EPDM.

 
Oferujemy płyty i detale z tworzyw sztucznych:
PMMA, pleksi, plexiglass, akryl, PCW, PCV, PVC, HIPS, polistyren, XPS, styrodur, poliwęglan lity, PC komorowy, PP lity, polipropylen kanalikowy, bakelit, tekstolit, teflon, warstowe aluminiowe, kompozytowe, kapa plast, marlon, foamlite, foamlux, plazcryl, perspex, dibond, stardbond, etabond, righbond, foamlite plus, eplak, sprint, kurtyny pcv chlodnicze, panele termoizolacyjne, akrylon, komatex, komadur, anwitur, A-pet, PET-G, starlife, makrolife, ironplast, quinn, ursa, multiclear, pcw bezbarwne i kolorowe, pmma blach&white, stadur; folie opakowaniowe, basenowe, budowlane, dachowe, izolacyjne, tunelowe, ogrodnicze, bąbelkowe, opakowaniowe, stretch, rękawy, półrękawy
 
Działamy na terenie:
Tychy, Pszczyna, Żory, Rybnik, Mysłowice, Katowice, Częstochowa, Mikołów, Zabrze, Chorzów, Śląsk, Wrocław, Poznań, Warszawa, Gdańsk,  Łódź, Rzeszów.
projekt & realizacja  a.media agencja reklamowa